Выбрать город
Выбрать дату

(0512) 50-05-05 пн-пт 11:00-17:00

(068) 511-05-05 (Call centre) пн-пт 11:00-17:00

Обратная связь Предложить мероприятие

Вистава - шоу ПОНЕВОЛЕННЯ ЛЮБОВ Ю у Херсоні

Вистава - шоу ПОНЕВОЛЕННЯ ЛЮБОВ Ю у Херсоні

20 Марта 2020 Пятница, 19:00

Дворец молодежи (ДКТ)

Отмена мероприятия

Спектакль - шоу ПОРАБОЩЕНИЕ ЛЮБОВЬЮ

ПРОДАЖА ЗАКРЫТА

Внимание! По техническим причинам отмена мероприятия.

Возврат средст осуществляется в кассе ККЗ "Юбилейный"

(для электронных и оплаченных онлайн билетов: обязательно билеты распечатать и при себе иметь документ, удостоверяющий личность заказчика) 

Спектакль - шоу ПОРАБОЩЕНИЕ ЛЮБОВЬЮ

в Херсоне - 20 марта 2020 г.

ДВОРЕЦ МОЛОДЕЖИ (ДКТ)

Билеты на сайте и в кассах ХОЧУ БИЛЕТ

 HOCHU-BILET.com

На численні прохання !!!
 
 
Ще недавно, в грудні 2019 року, в семи містах, на аншлагах, відбулися прем'єрні покази вистави «Поневолення любов'ю», створеного за романами-бестселерів «Жити Життя» і «Гріх Прощення», популярної письменниці, Анни Богінскької!
 
Талановита гра акторів, сучасні декорації, з перших хвилин захоплююча сюжетна лінія, зміна зворушливих і гумористичних сцен і несподіваний фінал - нікого не залишили байдужими!
..................................................................................................................................
Деякі відгуки про Виставу з соціальних мереж:
 
«Спасибі за приголомшливу виставу! Слова, які дають задуматися, сценарій настільки життєвий, що пролетів півтори години в одну мить.
Я отримала ВЕЛИЧЕЗНЕ задоволення! Дуже легкі, талановиті актори. Прекрасні декорації.
Дуже всім раджу, у кого буде вистава в місті! Вечір був шикарний. Оплески залу щирі, і не хотіли відпускати артистів! Браво!
 
«Була в Києві на цій неймовірній виставі. Дякую за емоції, чесність, акторів, атмосферу! Було відчуття «Жити Життя»!
 
«Цілу купу людських пристрастей прожити за півтори години театральної постановки «Поневолення Любов'ю».
Вистава оживила не тільки героїв з трилогії Анна Богинська.
Перед очима промайнули епізоди і з мого життя, коли, використовувалися подібні прийомчики НЛП Пікапа. Зараз я це розумію.
Фух, хоч не сильно попало »
 
«Таким меседжем-вичавкою зі сцени можна врятувати багато жіночих душ (а може бути і чоловічих) від внутрішнього випалювання, від довгограючих очікувань і гіпноз-любові.
Ура!
Приголомшлива гра чудових молодих акторів, професійно підібрані декорації і вдалі акценти - все це створило атмосферу справжності і передало актуальність інформації, теми що розкривається»
 
«Я плакала, коли Анна билася в істериці нерозуміння і раділа, коли Артем, вказував на кожну фразу Матвія і пояснював прийоми маніпулятора. Я читала обидві книги, а тепер ще й відчула»
 
"Море емоцій! Заздрю тим, хто піде вперше на виставі! »
...............................................................................................................................
Анна Богинська - не просто модна письменниця, вона - письменник-аналітик, радіоведуча, бізнес-аналітик, що присвятила свої романи свободі від маніпуляцій. Сьогодні її романи читають в 52 країнах світу, книги видані тиражем понад 100 000 примірників, презентовані в США і перекладені англійською мовою.
 
Її книги стали настільки популярними, обговорюваними і затребуваними, що з'явилася потреба втілити сюжетні перипетії на театральній сцені. Це справжній успіх і визнання!
 
Ви не повірите, але XXI століття - століття відкритої інформації і загальнодоступних знань - перетворив маніпуляцію в повсякденну реальність. Маніпуляція - це скритий псіхологічний прийом, мета якого - отримати ресурс жертви, нічого не віддаючи натомість. І до використання маніпуляції щодо себе треба ставитися як до пограбування.
 
Любов або залежність? Відносини або рабство? Змінити себе або зрадити себе?
 
Ти думаєш: «Мене не проведеш!», - а що, якщо зараз він дивиться Тобі в очі? Кохання або Маніпуляція? Ідеальний Чоловік або Професійний Маніпулятор? Щаслива Жінка або Слухняна Лялька в руках Гравця?
 
Богинська поміняла уявлення про поняття «жіночий роман». Хто знає, може після цієї вистави, ти поміняєш своє сприйняття поняття «гра»: в житті і на сцені, в романі / виставі і в реальності.
 
«Жити життя» - це роман-тренінг про маніпуляції, що поєднує в собі захоплюючий сюжет і знання. Вистава «Поневолення любов'ю» - історія, яка змінить твоє життя, назавжди.
 
До зустрічі на виставі!

 

Заказать звонок
 • Имя
 • Телефон
Обратная связь
 • Имя
 • Телефон
 • Email
Предложить мероприятие
 • Имя
 • Телефон
 • Email
 • Фото Афиши

Форма заказа билетов

Выбрано мест: 0

Сумма: 0 грн

 • Фамилия и имя
 • Email
 • Телефон
  * Курьерская доставка по Николаеву 50грн
  * Доставка по Украине осуществляется согласно тарифам Новой почты

Заказ билетов в фан зону

 • Имя
 • Email
 • Телефон
  * Курьерская доставка по Николаеву 40грн
  * Доставка по Украине осуществляется согласно тарифам Новой почты